Dodatkowe oszczędności na zakupach online

Czy i Ty chcesz zostać mistrzem oszczędności w 2018 r.?
Z Nami to możliwe! Hehe, dobra żartuję sobie – ale ponieważ okres prezentowo-wyjazdowy w pełni, więc może przydadzą wam się poniższe informacje. E.

Ten wpis jest pewnego rodzaju rozszerzeniem naszego wcześniejszego poradnika jak oszczędzić na zakupach. To nie jest artykuł sponsorowany, to są sposoby jakimi my oszczędziliśmy prawie $200 w tym roku. Poniżej znajdziecie krótki opis jak działa ebates.ca, a także o kodach do zakupów w sklepie Dell. Na koniec podlinkowałem nasze polecenia na Booking. Podobnego typu promocji jest więcej! Czasem kupując abonament na telefon (w Kanadzie, póki co, to się dużo bardziej opłaca niż oferty pre-paid) możemy również otrzymać dodatki w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na zakupy.

Ebates

Ebates.ca (bo jest też wersja .com dla USA) jest portalem, którego podstawowym zadaniem jest promocja sklepów online sprzedających w Kanadzie lub do Kanady. Każdy, kto założy sobie konto, może otrzymać bonus w postaci prawdziwych pieniędzy za zakup produktów z całej masy sklepów wliczając w to Amazon.ca, Ebay.ca, Expedia.ca oraz wiele innych (odzież, elektronika, perfumy). Cashback to przeważnie 1% od ceny zakupionego towaru, często wysyłają emaile z aktualizacją obecnych zniżek, które dochodzą nawet to 10% (np. w Dell).

Jedynym warunkiem skorzystania z ich serwisu jest przejście na portal internetowy wybranego sklepu online ze strony Ebates. Dlaczego z ich strony? W tle, nasz „klik” przechodzi przez inny serwis, a do sesji przeglądarki/zakładki doklejany jest dodatkowy nagłówek, więc zakupy kontynuować należy w tej samej zakładce. Ebates dostaje prowizję za nasze zakupy i dzieli się z nami o czym piszą na swojej stronie. W efekcie, za kilka dni (czasem tygodni) dostaniemy email o naliczeniu bonusu, a stan konta zwiększy się o naliczoną wartość. Jeśli uzbierana kwota przekroczy $5 to na nasz fizyczy adres wysyłany jest – najprawdziwszy z prawdziwych – kolorowy czek. Można go zrealizować w banku lub przez aplikację banku w telefonie. I uwaga, pierwsze zakupy nagradzane są wartością ….$5! W formularzu rejestracyjnym jest wielkimi literami napisane „Get a $5 Welcome Bonus”. Czyli po pierwszych zakupach nasz stan konta przekroczy 5 CAD i za kilka tygodni dostajemy czek. Bo zobaczyć, to uwierzyć 🙂

Jeśli poczuliście się zachęceni do zarobienia kilku dolarów – mimochodem – płacąc za zakupy online, załóżcie sobie konto, z naszego polecenia, klikając na poniższy przycisk.

Ebates.ca

Dell

Marka Dell jest chyba najbardziej kojarzona ze sprzedaży laptopów czy monitorów. W swoim sklepie online mają różnorodny wybór nowych lub odnowionych (refubrished) laptopów jak również wielu innych urządzeń pozostałych producentów. Dzięki dodatkowym zniżkom lub wyprzedażom ceny bywają konkurencyjne. Zakupy w ich sklepie również podlegają pod cashback od Ebates i nierzadko bonus wynosi 6% lub nawet 10% od ceny zakupu.

Przed wykonaniem pierwszych zakupów warto założyć konto w programie Dell Advantage klikając w przycisk Register Now, aby otrzymać 3% wartości zakupu na wykorzystanie w ich sklepie przez 90 dni.

Dodatkowa zniżka to okazjonalne kody zniżkowe podane na ich stronie. Daje nam to dodatkowy upust w granicach 5-8% na wybrane produkty.

Dodatkowo warto zarejestrować się na ich newsletter klikając tutaj, aby równocześnie otrzymać kod zniżkowy. Jedyny warunek to podanie email z domeną firmową lub uniwersytecką. W moim przypadku, była to jednorazowa obniżka o kolejne 35 CAD.

Booking

Następny przykład zaoszczędzenia kilku CAD to korzystanie z linków polecających. Taka oferta jest na stronie Booking.com. W tym przypadku zarabia zarówno polecający jak i kupujący. To nie jest reklama i nie zarobimy tutaj na życie, bo limit to tylko 250 CAD, ale na wyjście do kręgielni już tak (byliśmy zaskoczeni małym rozmiarem kulek do kręgli, gdy zobaczyliśmy je na żywo).

Sami korzystaliśmy z takiego typu poleceń (od znajomych) w tym roku podczas zwiedzania prowincji Quebec i przez 6 noclegów zwróciło nam się trochę ponad 100 CAD (znajomym także), a noclegi w sezonie do tanich nie należą.

Klikając tutaj otrzymasz 10% zniżki zależnej od ceny rezerwacji.

Klikając tutaj otrzymasz 25 CAD zniżki od ceny rezerwacji.

Rezerwacja musi oczywiście być zwieńczona opłaceniem i po Waszym powrocie bonus będzie przelany na kartę debetową/kredytową.

Taki link możesz użyć tylko raz od jednego znajomego (warto mieć znajomych 🙂 ).

 

M.
%-)

3 thoughts on “Dodatkowe oszczędności na zakupach online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *