O Nas

Cześć,

Jestem Emilia i witam Cię ciepło na naszym blogu. Razem z mężem (M.) przyjechaliśmy do Kanady w 2014 roku w ramach programu IEC. Najpierw mieszkaliśmy chwilę w Ottawie (Ontario), ale potem praca oraz aplikacja o PNP NS zatrzymała nas na dłużej w Halifaxie (Nowa Szkocja) i stąd piszemy dla Was.

Kim jesteśmy?

Socjolożka i Informatyk 🙂 i takie połączenie mówi samo za siebie. Ona (Em.) wieczna marzycielka, goniąca za ideałami, wierząca w Boga i ludzi. On (M) kochający i wrażliwy facet po Politechnice z zacięciem do naprawy wszystkich urządzeń, w tym aut i komputerów najchętniej. No dobra, autami to M woli jeździć niż je naprawiać, ale to też potrafi. Zdolny i cierpliwy chłopak to jest i tyle.

Z góry uprzedzam, żeby nie było:

Moje mocne strony to: uczciwość i poczucie humoru, a słabe: interpunkcja, uczciwość i … poczucie humoru 🙂  😛 – żarcik taki.
Na blogowaniu się nie znam, ale za to piekę pyyyszne ciacha i robię dobrą kawą. To się jakoś łączy …?? Albo chociaż liczy …?? Nic …? A może jednak …?

Nooo to jak nie, to ja chyba już tyle z mojej strony. Uff, i już się znamy. Dało radę. Jeśli chcesz zostać z nami w kontakcie to zapraszam też do subskrybowania naszego bloga. I do usłyszenia.

M.&Em.

 

 

 

 

 

2 thoughts on “O Nas

  1. Hej ! Witam !
    Podobnie jak Ty zmagam sie z blogowaniem , czesciej przez brak weny 🙁 booo … booo nie umiem madrze pisac 🙂 aleeeee dooo rzeczy !
    U w i e l b i a m slodkosci ! Moge oddac smaczny obiad za kawalek dobrego ciacha ! 🙂 Taaak wiec z przyjemnoscia sie do Ciebie dosiade … sama zapraszalas 🙂 a co do kawy to takze sprobuje skoro tak sobie chawalisz 😉
    W wolnych chwilach bede podczytywac !
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *